Autor Wątek: Antrakt => czym się zajmujemy  (Przeczytany 2763 razy)

ANTRAKT

  • Nowy u
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja 0
Antrakt => czym się zajmujemy
« dnia: Czerwiec 30, 2012, 16:58 »
Pragniemy przedstawić się Państwu jako osobom szczególnie zainteresowanym prawidłowym rozwojem młodzieży :)
Antrakt powstał z pasji do teatru i zainteresowania aktorstwem. Pragniemy swoją wiedzę zdobytą od wybitnych aktorów , pedagogów i znawców sztuki przekazać dalej łącząc zabawę z nauką. Organizujemy indywidualne oraz grupowe warsztaty teatralne jak również wyjazdy wakacyjne (m.in obozy teatralno-sportowe). Współpracujemy z przedszkolami, szkołami oraz placówkami socjalnymi na terenie Krakowa i Zabrza. Planujemy rozszerzać naszą działalność widząc jaką radość dają dzieciom tego typu zajęcia.

Celem prowadzonych przez nas zajęć teatralnych jest zapewnienie dzieciom należytego rozwoju poprzez całoroczny cykl warsztatów, dzięki nim młodzież ma możliwość zapoznania się ze sztuką a jednocześnie dzieci dostają okazję aby spróbować swoich sił na tej płaszczyźnie w formie ciekawych zajęć.
Sądzimy, iż zabawa w teatr spełnia ważną funkcje wychowawczą a tego typu warsztaty są wspaniałą formą spędzenia wolnego czasu.
Priorytetem tego typu działań opartych na płaszczyźnie teatralnej jest zapewnienie dziecku warunków do prawidłowego rozwoju artystycznego,duchowego i intelektualnego oraz przygotowanie do świadomego odbioru sztuki w przyszłości.

Pragniemy zwrócić uwagę grona pedagogicznego na potrzebę rozwoju wrażliwości artystycznej i dzieci i młodzieży, jednocześnie zdajemy sobie sprawę iż tego typu zajęcia bardzo podniosą znaczenie szkoły w oczach rodziców ponieważ współcześnie wiele rodziców słyszy że ich pociechy marzą w przyszłości o podjęciu nauki w szkołach artystycznych a tego typu zajęcia mogą w tym jedynie pomóc choć jak wiadomo nie każdemu się udaje. Z pewnością jednak zarówno dyrekcja, rodzice i uczniowie będą zachwycenia takim projektem wprowadzonym w placówce ponieważ warsztaty prowadzone przez profesjonalistów to z pewnością co innego niż szkolne "kółko teatralne".

Zapraszamy do współpracy

KONTAKT:
antrakt@onet.com.pl
<!-- e -->http://antraaakt.bloog.pl<!-- m -->
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2012, 07:22 wysłana przez nauczycielka »

klaudiafrollo

  • Nowy u
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja 0
  • Zawód: kucharka
Odp: Antrakt => czym się zajmujemy
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 06, 2015, 21:01 »
dosyć fajny pomysł :)