Autor Wątek: Zapraszamy do konkursu dotacyjnego i certyfikacyjnego  (Przeczytany 1367 razy)

Anonymous

  • Gość
Zapraszamy do konkursu dotacyjnego i certyfikacyjnego
« dnia: Październik 01, 2010, 13:45 »
Mamy przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych nauczycieli z regionu małopolski na warsztaty wprowadzające do Programu "Szkoły dla Ekorozwoju". Zajęcia odbędą się w Krakowie w dniach 11 i 12 października. Zapraszamy do udziału zarówno w tylko jednym jak i w obu dniach warsztatowych.


Dzięki nim dowiedzą się Państwo m.in. - jak ubiegać się o dofinansowanie działań proekologicznychw naszym konkursie dotacyjnym, jak przystąpić do konkursu certyfikacyjnego i jakie korzyści wiążą się z posiadaniem certyfikatu, a także przekażemy w jaki sposób szkoła może w bardziej efektywnie i oszczędnie gospodarować energią oraz jakie proste rozwiązania można przeprowadzić z uczniami w celu ograniczenia zużycia energii w szkole i w domu.

 
Warsztaty odbędą się 11 i 12 października w Krakowie. Przyjmujemy zgłoszenia zarówno na 1 dzień jak i na 2 dni warsztatów.


Dla każdego z uczestników zapewniamy darmowy udział w warsztatach, materiały oraz poczęstunek.

Zachęcamy do pobrania szczegółowego programu warsztatów oraz formularza zgłoszeniowego z naszej strony internetowej: http://http://ekoszkola.pl/pl/blog/aktualnosci/2010/09/30/warsztaty-wprowadzajace-do-programu-szkoly-dla-ekorozwoju-w-krakowie

Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń to: 7 października br.


Serdecznie zapraszamy!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00 wysłana przez Guest »