Autor Wątek: Uwaga Nauczyciele!Nowe Metody kształcenia  (Przeczytany 3234 razy)

Anonymous

• Gość
Uwaga Nauczyciele!Nowe Metody kształcenia
« dnia: Maj 31, 2010, 12:46 »
Zapraszamy Państwa do udziału w projekcie "Moja Firma w Mojej Gminie" finansowanego w całości ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt kierowany jest do nauczycieli oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych i ma na celu rozwijanie kompetencji z zakresu przedsiębiorczości. Udział w projekcie będzie certyfikowany.
Dodatkowo za koordynację całości przedsięwzięcia nauczyciel otrzyma wynagrodzenie.
Działania edukacyjne obejmują  szkolenia e-learningowe oraz szkolenia tradycyjne, przy wsparciu nowoczesnych form nauczania. Projekt obejmuje swoim zasięgiem wybrane szkoły mieszczące się na terenie niewielkich gmin z województwa:śląskiego, małopolskiego, opolskiego, dolnośląskiego i świętokrzyskiego.
Działania projektowe umożliwią uczniom kompleksowe opracowanie pomysłu na założenie własnej firmy.
Program obejmuje:
udział nauczyciela wraz z 2 uczniami w szkoleniach tradycyjnych
przeprowadzenia przez nauczyciela i liderów 12 godzin szkoleniowych dla pozostałych uczestników szkolenia e-learningowego.
realizację szkoleń e-learningowych przez grupę 20-30 osobową przy użyciu uruchomionej przez nas witryny internetowej.
organizację Dnia Przedsiębiorczości w szkole-imprezy podsumowującej projekt.

Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem w projekcie"Moja Firma w Mojej Gminie" prosimy o wypełnienie Karty Zgłoszenia(do pobrania z witryny:www.mojafirmawmojejgminie.pl/opis projektu/formularz zgłoszeniowy dla szkoły)i wysłanie faksem pod numer:32 209 17 01.
Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 10 szkół z każdego województwa.

Zakładamy, iż współpraca przy realizacji projektu przyniesie znaczne korzyści w postaci rozwoju społeczeństwa informacyjnego oraz pobudzenia aktywności przedsiębiorczej młodzieży w Państwa szkole, co z kolei bezpośrednio przełoży się na poprawę sytuacji na Państwa lokalnym rynku pracy. Szczegółowe informacje na temat projektu dostępne na stronie internetowej:www.mojafirmawmojejgminie.pl
 lub pod numerem telefonu: 32 209 17 01

Zapraszamy do współpracy!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00 wysłana przez Guest »