Autor Wątek: Proszę o propozycje wycieczek dla czterolatków  (Przeczytany 3249 razy)

Agnieszkakontraktowy

• Nowy u
  • *
  • Reputacja 0
Proszę o propozycje wycieczek dla czterolatków
« dnia: Lipiec 27, 2012, 19:51 »
Bardzo proszę o propozycje ciekawych miejsc gdzie można wyjechać z grupą czterolatków, interesują mnie okolice Poznania.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00 wysłana przez Guest »

Marzena

• Nowy u
  • *
  • Reputacja 0
Re: Proszę o propozycje wycieczek dla czterolatków
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 06, 2012, 16:46 »
Może warto zorganizować taki wyjazd przy okazji jakiegoś festiwali nauki, których organizuje się coraz więcej, głównie w okolicach dużych miast w całym kraju. (Pewnie w okolicach Poznania także) Oprócz bogactwa turystycznego regionu (w wielkopolskim jest sporo zamków, dworów itd), będziecie mieć okazję uczestniczyć w ciekawym festiwalu nauki, a dla dzieciaków to spora frajda. Jeśli interesują Cię takie festiwale, to w linku jest kilka propozycji. Pozdrawiam. http://eksperci-klett.blogspot.com/
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00 wysłana przez Guest »

KasiaB

• Nowy u
  • *
  • Reputacja 0
  • Zawód: nauczyciel
Odp: Proszę o propozycje wycieczek dla czterolatków
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 28, 2014, 15:05 »
Jak prowadziłam przez niedługi czas zajęcia dla dzieci w przedszkolu to dyrektorka zorganizowała wyjazd do parku z dinozaurami, z tego co wiem w Polsce jest ich trochę, my byliśmy w opolskiem, z jednej strony dlatego, że tam się dinozaury nie poruszały i nie naśladowały dzwięków (we wszystkich innych ruszały głową, ogonami, łapkami i ryczały - a zdarza się, że tego dzieci się najzwyczajniej boją i płaczą). Za to tam wyjazd się udał, jest szlak, którym można spacerować i oglądać, dzięki czemu nie było ciężko upilnować. Na koniec place zabaw. 

sdm

• Nowy u
  • *
  • Reputacja 0
  • Zawód: chemik
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 27, 2015, 19:33 »
zoo, wesołe miasteczko itp ;)
http://www.tonoughy.pl/ wszystko o filmie

ela1989

• Nowy u
  • *
  • Reputacja 0
  • Zawód: Nauczyciel matematyki
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 10, 2015, 13:13 »
Zoo jest ciekawą i bezpieczną opcją :)

weronika14

• Nowy u
  • *
  • Reputacja 0
  • Zawód: nauczyciel
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 18, 2015, 19:02 »
nie wiem czy to jeszcze jest - Szkoła Malego Kierowcy na Malcie. Byłam tam kiedyś z moimi dzieciakami i były zachwycone

klaudiasto

• Nowy u
  • *
  • Reputacja 0
  • Zawód: Politolog
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 22, 2015, 10:44 »
A może po prostu wycieczka w góry. Dzieciaki teraz tak mało czasu spędzają na świeżym powietrzu, że trzeba wkorzystywać każdą chwilę. Przy okazji takiego specaru na jakąś niewielką górkę można opowiedzieć im coś o gatunkach drzew, albo o zwierzętach jakie mogą tam mieszkać.