Autor Wątek: Dyrektor nie powołał komisji egzaminacyjnej co teraz?  (Przeczytany 1697 razy)

milena78

• Nowy u
  • *
  • Reputacja 0
Dyrektor nie powołał komisji egzaminacyjnej co teraz?
« dnia: Marzec 28, 2012, 22:27 »
Witam obecnie jestem nadal nauczycielem kontraktowym, zatrudnionym na czas nieokreślony w pełnym wymiarze godzin. Staż na mianowanego zakończyłam wg przepisów po 2 latach i 9 miesiącach tj. 31.05.2011, sprawozdanie oddałam w przeciągu tygodnia, otrzymałam w terminie również pozytywną ocenę dorobku za okres stażu, jednak po złożeniu wniosku o wszczęcie postępowania egzaminacyjnego poważnie rozchorowałam się( to były wakacje) i po powrocie do pracy dyrektor stwierdził, że teraz już jest po 31 października i komisji już nie powoła bo nie ma pieniędzy(placówka niepubliczna). Zostałam z niczym, awansu nie zrobiłam, szkoda tych starań i lat. Co powinnam zrobić z tej sytuacji. Dodam, że nadal tam pracuję i chciała bym zrobić ten awans ale wizja kolejnych 3 lat mnie przeraża. Jeśli ktoś może mi doradzić będę bardzo wdzięczna!!!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00 wysłana przez Guest »

nina14

• Nowy u
  • *
  • Reputacja 0
  • Zawód: nauczyciel angielskiego
Odp: Dyrektor nie powołał komisji egzaminacyjnej co teraz?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 25, 2015, 01:04 »
Porozmawiaj z dyrektorem co teraz można zrobić... szkoda żebyś znów straciła tyle czasu na niczym!

Ziemek

• Nowy u
  • *
  • Reputacja 0
  • Zawód: Przewodnik turystyczny
Odp: Dyrektor nie powołał komisji egzaminacyjnej co teraz?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 06, 2019, 13:41 »
dokladnie