Autor Wątek: Akcja FotoBuda, czyli fotografuj w szkole  (Przeczytany 1566 razy)

fotobuda

  • Gość
Akcja FotoBuda, czyli fotografuj w szkole
« dnia: Luty 22, 2010, 22:40 »
Idea jest prosta, piątek 25 lutego uznajemy dniem robienia zdjęć w szkole. Nie chodzi nam jednak o fotografie w stylu: "oto budynek mojej szkoły, a to ławeczka przed nią stojąca". Szkoły to przecież przede wszystkim nie znajdujące się tam graty, ale ludzie! Wy, przede wszystkim Wy. A w drugiej kolejności pani woźna i pani dyrektor (lub odwrotnie). Każdy z nas ma aparat w komórce. Pstryknijcie fotografię w piątek, jedną, dwie. Zabawną, zaskakująca, intrygującą. Pokażcie gdzie się uczycie, jak się uczycie, z kim się uczycie. Co robicie na przerwach. Słowem - udokumentujmy życie w polskich szkołach :)

Zdjęcia (jeśli ktoś ma ochotę to także filmiki) wyślijcie na matury2010.pl. Zarejestrujcie się w serwisie, a potem dodawajcie, dodawajcie, dodawajcie. Dla autorów najciekawszych fotografii mamy nagrody. Jest ich naprawdę cała masa. Książki historyczne od Wydawnictwa Erica, filmy na DVD z kolekcji Polski no i trochę gier
komputerowych (w sam raz do popykania w jakiś weekend).

Wszystkie fotografie będziemy pokazywać w serwisie matury2010.pl. Na fotografie czekamy przez cały piątek 25 II od północy do północy. Z Autorami najfajniejszych zdjęć będziemy się kontaktować mailowo i wysyłać im nagrody pocztą. Listę nagrodzonych zdjęć opublikujemy w weekend.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00 wysłana przez Guest »