Autor Wątek: Czy spotkaliście się z przypadkiem kiedy ktoś Wam groził?  (Przeczytany 4020 razy)

Anonymous

• Gość
Czesc
Spotkaliście się z przypadkiem kiedy któryś z uczniów Wam groził? Co zrobić, gdy uczeń w żaden sposób nie reaguje na próby mediacji i demonstruje w sposób jawny agresję wobec nauczyciela?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00 wysłana przez Guest »

Anonymous

• Gość
Re: Czy spotkaliście się z przypadkiem kiedy ktoś Wam groził?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 23, 2010, 11:43 »
zgłosić na policję

Anonymous

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 23, 2010, 12:04 »
Cytat: "gość"
zgłosić na policję

Ale to nie musi być agresja fizyczna. A w przypadku agresji psychicznej może się okazać tak, że jeśli zgłoszę to na policje, dziecku nic wielkiego się nie stanie a potem ja mogę spotkać sie z wyzwiskami w internecie pod moim adresem lub zdemolowanym domofonem na klatce schodowej

Anonymous

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 12, 2010, 13:05 »
Cytat: "Religmen"
Cytat: "gość"
zgłosić na policję

Ale to nie musi być agresja fizyczna. A w przypadku agresji psychicznej może się okazać tak, że jeśli zgłoszę to na policje, dziecku nic wielkiego się nie stanie a potem ja mogę spotkać sie z wyzwiskami w internecie pod moim adresem lub zdemolowanym domofonem na klatce schodowej

Ja myślę, że jeśli to jest jedna osoba to da sie z nią zrobić porządek, nagrać jej obrażliwe wypowiedzi na dyktafon i zgłosić sprawę do sądu, wtedy dopiero się może wystraszyć, najważniejsze to nie dać się zastraszyć. Gorzej jeśli to jest grupa, wtedy trudno z nimi wygrać, ja w swojej pracy też się spotykam z wyzwiskami uczniów i zastanawiam się dlaczego tak jest, szanuję ich, staram się być sprawiedliwa a oni i tak robią swoje, wyzywają i obrażają nauczycieli w tym mnie, to co się dzieje w szkołach jest chore, czy widzicie jakiś sposób, żeby temu zaradzić?

Anonymous

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 10, 2010, 20:44 »
Z tym nagrywaniem na dyktafon to ja bym uwazala, bo jak rodzice sa myslacy to zaraz Cie oskarza o cos tam bo nei mozna nagrywac kogos bez jego zgody, nawet dyktafonem a w sadzie moga nie uznac tego za dowod jesli nie jest to nagranie policyjne. Niestety

Bernadeta_eu

• Gość
Re: Czy spotkaliście się z przypadkiem kiedy ktoś Wam groził
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 03, 2011, 21:04 »
W pierwszej kolejności porozmawiaj z uczniem,ale nie pozwól sobie na publiczne pogróżki przy całej klasie. Jeżeli to nie poskutkuje to udaj się na rozmowę do dyrektora szkoły,on powinien doradzić następne kroki.

Zapraszam na www.Bernadeta.eu

klara.z

• Nowy u
  • *
  • Reputacja 0
  • Zawód: nauczyciel angielskiego
Odp: Czy spotkaliście się z przypadkiem kiedy ktoś Wam groził?
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 25, 2015, 16:12 »
Zdecydowanie powinna odbyć się rozmowa z dyrektorem! Można nawet pomyśleć o interwencji policji, to poważna sparwa

Ciale

• Nowy u
  • *
  • Reputacja 0
  • Zawód: nauczyciel WF
Odp: Czy spotkaliście się z przypadkiem kiedy ktoś Wam groził?
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 12, 2015, 10:00 »
czy spotkaliście się z agresją ze strony uczniów? czy w takiej sytuacji nie lepiej od razu reagować niż starać się zachowywać normalnie