Autor Wątek: Zapraszamy do II cyklu projektu "Bądź przedsiębiorczym"  (Przeczytany 2247 razy)

viribus unitis

  • Nowy u
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja 0
Zapraszamy do II cyklu projektu "Bądź przedsiębiorczym"
« dnia: Grudzień 08, 2011, 10:53 »
1 grudnia br. ruszyła rekrutacja do II cyklu projektu „Bądź przedsiębiorczym – aktywizacja  młodzieży szkół zawodowych i średnich zawodowych przeciw wykluczeniu”. Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i obejmuje zarówno zdalne jak i tradycyjne metody nauczania oraz bezpośrednie kontakty z ekspertami. Pozwolą one uczniom szkół zawodowych i techników z województwa śląskiego zdobyć wiedzę i wykorzystać ją w budowie własnego biznesplanu. Udział w projekcie kończy „Dzień Przedsiębiorczości” – impreza organizowana dla całej szkoły w pełni poświęcona biznesowi, która jest świetną okazją do przedstawienia pomysłu na własną firmę i zaproszenia ciekawych gości.

 „Bądź przedsiębiorczym” stanowi idealną okazję do zdobycia nowych informacji i umiejętności przydatnych w momencie wkraczania na dynamiczny rynek pracy. W ramach projektu uczestnicy i uczestniczki dowiedzą się jak założyć własną działalność gospodarczą i  jak zdobyć na nią  pieniądze.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej projektu: http://www.bp.katowice.pl.

Formularz zgłoszeniowy szkoły znajduje się na stronie http://www.bp.katowice.pl w zakładce Rekrutacja.  Jeśli Państwa szkoła jest zainteresowana udziałem w projekcie prosimy o przesłanie Formularza zgłoszeniowego szkoły faksem na numer (32) 209 17 01 do 20 grudnia 2011.  

Serdecznie zapraszamy!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00 wysłana przez Guest »