Autor Wątek: Projekt Moja Firma w Mojej Gminie - trwa rekrutacja  (Przeczytany 2855 razy)

viribus unitis

• Nowy u
  • *
  • Reputacja 0
Projekt Moja Firma w Mojej Gminie - trwa rekrutacja
« dnia: Sierpień 22, 2011, 14:00 »
ROZPOCZYNAMY REKRUTACJĘ DO OSTATNIEGO CYKLU PROJEKTU
"Moja Firma w Mojej Gminie"!

Zapraszamy uczniów i nauczycieli do udziału w projekcie "Moja Firma w Mojej Gminie". Szkolenie jest bezpłatne, wspófinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt kierowany jest do szkół ponadgimnazjalnych z 5 województw: śląskiego, małopolskiego, opolskiego, dolnośląskiego, świętokrzyskiego i ma na celu rozwijanie kompetencji z zakresu przedsiębiorczości oraz technologii informacyjno-komunikacyjnych. Oparty jest o tzw. blended learning, w którym szkolenia e-learningowe wsparte są tradycyjnymi formami nauczania w postaci warsztatów i wykładów.
Do tej pory udział w projekcie wzięło ponad 6 tysięcy uczniów z 250 szkół z południowej Polski.

Zakładamy, iż współpraca w realizacji projektu przyniesie znaczne korzyści w postaci rozwoju społeczeństwa informacyjnego oraz pobudzenia aktywności przedsiębiorczej młodzieży z Państwa szkoły. To z kolei bezpośrednio przełoży się na poprawę ich sytuacji na rynku pracy. Uczniowie biorący udział w projekcie zdobędą wiedzę z zakresu ekonomii i przedsiębiorczości. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający jego udział w szkoleniu, szkoła zaś będzie mogła się pochwalić certyfikatem elektronicznym do zamieszczenia na jej stronie internetowej.

Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem w projekcie, prosimy o odwiedzenie naszej strony internetowej www.mojafirmawmojejgminie.pl lub o kontakt telefoniczny pod numer: 32 209 17 01. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

*Informujemy, iż o udziale w projekcie decyduje kolejność zgłoszeń. Rekrutacja szkół zostanie zamknięta w momencie wyczerpania miejsc.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00 wysłana przez Guest »

nauczycielkaala

• Gość
Re: Projekt Moja Firma w Mojej Gminie - trwa rekrutacja
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 01, 2011, 16:46 »
A co z wojewodztem lubuskim ?:(
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00 wysłana przez Guest »