Autor Wątek: Związek z nauczycielem  (Przeczytany 3075 razy)

Anonymous

• Gość
Związek z nauczycielem
« dnia: Listopad 19, 2010, 16:21 »
Witam, temat dość kontrowersyjny, sama śmiałam się kiedyś z gówniar podrywającyuch nauczycieli, dopóki sama nie zadurzyłam się w jednym z nich.... Ale do rzeczy-mam 18 lat, obecnie uczę się w klasie maturalnej no i...nie mogę przestać myśleć o pewnym nauczycielu. Nigdy wcześniem nic podobnego mi się nie przytrafiło, nie myślcie proszę, że lecę po prostu na przystojnego faceta - nic z tych rzeczy, tutaj sprawa wygląda zupełnie inaczej...Co mnie urzekło? Inteligencja, świetne, błyskotliwe poczucie humoru, no i ten błysk w oku, mimo, że nie jest to typ superprzystojniaka, to szalenie mi się podoba. Nie mamy już razem lekcji, uczył nas około 2 miesięcy, gdy jedna z nauczycielek zachorowała. Teraz łączy nas jedynie kontakt wzrokowy, czasami jakiś uśmiech, itp. To młody facet, ma około 27 lat, z tego co wiem brak żony i dzieci. No i....widzę, że mu się podobam. Przygląda mi się, patrzy w oczy (chyba, że sama sobie coś wmawiam, a on patrzy dlatego, że zauważył jak na niego zerkam...?) Powiem szczerze-jestem atrakcyjną dziewczyną, mam świadomość tego, że podobam się mężczyznom, nie odbierzcie tego w zły sposób, po prostu chcę, żebyście wzięli to też pod uwagę. No i cóż... gdyby to był mój kolega to śmiało dałabym jakiś znak, a w tej sytuacji....?

Pytanie-czy uważacie, że związek z nauczycielem jest możliwy? Nie jestem jakąś tępą gówniarą puszczającą oczka i chichoczącą ze stadem równie durnych przyjaciółeczek, po prostu chciałabym go bliżej poznać, umówić się... Nie mam pojęcia, jak postrzegają to nauczyciele, prosiłabym o opinie głównie mężczyzn, czy gdybyście byli wolni i zainteresowałaby się Wami atrakcyjna maturzystka, to czy bylibyście w stanie zbliżyć się do niej?

Jeśli tak, to czy wykonalibyście pierwszy krok, czy byłoby to za duże ryzyko?
Czy nauczyciel nie będzie bał się nawiązać bliższej relacji z uczennicą?

Proszę o pomoc i wyrozumiałość :)
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00 wysłana przez Guest »

Anonymous

• Gość
Re: Związek z nauczycielem
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 21, 2010, 15:54 »
Związek z nauczycielem? Przerąbane. Nie ma sensu. Oni wykorzystują. Nie interesuje ich to czy nas skrzywdzą. Nie przejmują się tym. Bawią się nami. Wiedzą że ich kochamy i wiedzą ze nic nikomu nie powiemy.

Anonymous

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 22, 2010, 11:24 »
Droga uczennico
Etyka nauczyciela nie pozwala wiązać się z uczennicami. W praktyce różnie to bywa. Na zdrowy rozsądek poczekajcie ten jeden rok, a właściwie ponad pół roku i potem możecie się umówić na herbate.
W tej sytuacji gdy ktoś z uczniów zobaczy Was razem będzie to odebrane z niesmakiem i mogą być przycinki słowne, a po co.

Bernadeta_eu

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 08, 2011, 13:27 »
Moim zdaniem związek z nauczycielem jest możliwy,ale tylko jeżelli skończysz już szkołę. Poza tym nie dzieli Was aż tak duża różnica wieku,wiec wszystko może się zdarzyć. Tym bardziej ze nie masz z nim lekcji.

nauczycielkaala

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 06, 2011, 13:56 »
Faktycznie, poczekaj az skonczysz szkole ; )

elka80

• Nowy u
  • *
  • Reputacja 0
  • Zawód: nauczyciel angielskiego
Odp: Związek z nauczycielem
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 27, 2015, 14:45 »
Najlepiej jeśli skończysz szkołę, w przeciwnym wypadku oboje możecie mieć problemy...