Autor Wątek: Czas na podjęcie stażu po studiach  (Przeczytany 4048 razy)

ancia859

• Gość
Czas na podjęcie stażu po studiach
« dnia: Listopad 11, 2010, 19:33 »
Witam wszystkich odwiedzających to forum! Chciałabym się dowiedzieć jaki jest czas na podjęcie stażu po obronie pracy magisterskiej. W moim przypadku minęło już 6 lat od ukończenia studiów, czy prawa do wykonywania zawodu przepadają czy trzeba i można je w jakiś sposób odzyskać?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00 wysłana przez Guest »

my-milusia

• Gość
Re: Czas na podjęcie stażu po studiach
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 25, 2011, 12:05 »
Witam, podbijam, studia ukończyłam w zeszłym roku, na razie jestem na stażu z urzędu pracy, ale chcę szukać pracy w szkole. Ile mam lat na podjęcie pracy zanim wygasną mi uprawnienia? I jeszcze jedno- jeśli już podejmę pracę w szkole, a następnie ją przerwę  na jakiś czas, to ile mam czasu na powrót do zawodu przed wygaśnięciem uprawnień?
Pozdrawiam i liczę na odpowiedź:)

Anonymous

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 25, 2011, 13:11 »
Z tego co mi się wydaję to nie ma takiego wieku. Skończyłąś studia to masz uprawnienia. Chyba, że się jakaś ustawa zmieniła

Bernadeta_eu

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 08, 2011, 13:16 »
Zgadzam się z powyższą opinią. Nie ma określonego wieku,po skończonych studiach po prostu szukasz pracy w szkole,jeżeli trafi Ci się staż,to istnieje duże prawdopodobieństwo że już zostaniesz tam na stałe.

Proffsor

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 08, 2011, 17:28 »
Idź na staż, zbierz doświadczenie a potem zabieram się za dawanie korepetycji :) Pensja nauczyciela jest kiepska i trudno się z niej utrzymać. Wiem co mówie pracowałem w szkole 9 lat. Teraz daje jedynie korepetycji i zarabiam 6 razy tyle co w szkole :) Na korkach wbrew pozorom można dużo zarobić, więcej niż doświadczona konkurencja.. też w to z początku nie wierzyłem..ale trafiłem przypadkowo na kurs on-line na korepetytorpro.pl i po zdobyciu wiedzy jaka została mi przekazana moje zarobki jeszcze wzrosły:)