Autor Wątek: Darmowy projekt dla dyrektorów, v-ce dyrektorów, kadry zarządzającej  (Przeczytany 880 razy)

LauraS

  • Nowy u
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja 0
  • Zawód: Specjalista ds. sprzedaży i sieci partnerskich
Dzień dobry,

         Pragniemy zaprosić Państwa do udziału w bezpłatnym projekcie "Kompleksowy program rozwijania kompetencji kluczowych uczniów skierowany do kadr zarządzających placówek oświatowych w województwie zachodniopomorskim”  finansowanym w całości przez Ministerstwo Edukacji Narodowej w ramach konkursu nr POWR.02.10.00-IP.02-00-006/17 ,,Szkolenie i doradztwo dotyczące rozwijania kompetencji kluczowych uczniów niezbędnych do poruszania się na rynku pracy dla dyrektorów, wicedyrektorów i innych osób pełniących funkcje kierownicze w szkole”.

Projekt wpisuje się w politykę oświatową – zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej „Kształtowanie u uczniów kompetencji kluczowych” będzie podlegało w zbliżającym się roku szkolnym monitorowaniu przez Kuratorów Oświaty.

Projekt skierowany jest do dyrektorów/ wicedyrektorów/ kierowników zespołów przedmiotowych/ kierowników świetlic szkół/przedszkoli z terenu województwa zachodniopomorskiego.

Głównym celem jest podniesienie kompetencji dyrektorów,  wicedyrektorów i innych osób pełniących funkcje kierownicze w szkole uczestniczących w projekcie w zakresie wykorzystania systemu wspomagania rozwoju kompetencji kluczowych uczniów niezbędnych do poruszania się na rynku pracy, nauczania eksperymentalnego, właściwych postaw uczniów oraz metod zindywidualizowanego podejścia do ucznia poprzez wdrożenie programów szkoleniowo-doradczych wraz z obudową metodyczną, wypracowanych w ramach projektu pozakonkursowego ORE.

Cel
zostanie osiągnięty dzięki przeprowadzenie po zakończeniu szkoleń procesu wspomagania w placówce, w której uczestnik jest zatrudniony - od diagnozy potrzeb, poprzez planowanie i realizację konkretnych działań niezbędnych do zaspokojenia tych potrzeb, potwierdzone stosownym oświadczeniem.

Lokalizacja i miejsce szkolenia:

Szczecinek - trzy zjazdy, trzydniowe we wrześniu

Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne, finansowane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Uczestnicy mają zapewniony:
      - nocleg,
      - wyżywienie,
      - materiały szkoleniowe,
      - doradztwo indywidualne dla każdego uczestnika w trakcie realizacji wspomagania w placówce.

Osobom zainteresowanym wszelkie informację prześlę na maila. Zapraszam do kontaktu.

Więcej informacji:
Laura Słomiany
laura.slomiany@processteam.pl
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2018, 09:48 wysłana przez LauraS »

driver.shoot

  • Nowy u
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja 0
  • Zawód: thailand
Odp: Darmowy projekt dla dyrektorów, v-ce dyrektorów, kadry zarządzającej
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 05, 2019, 05:32 »
gclub มือถือรับแทงบอลออนไลน์
So, what do you think?  Do you agree? Thanks again to share articles like these, I have come across.
 ;D ;D ;D ;D ;D
So this is going to be an unusual one here, but I haven't been able to find any information despite searching the web for weeks now.