Autor Wątek: Projekt ,,Skuteczne osiąganie celów edukacyjnych-nowy system wspomagania szkoły"  (Przeczytany 1243 razy)

LauraS

  • Nowy u
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja 0
  • Zawód: Specjalista ds. sprzedaży i sieci partnerskich
Dzień dobry,

          Pragniemy zaprosić Państwa do udziału w bezpłatnym projekcie ,,Skuteczne osiąganie celów edukacyjnych - nowy system wspomagania szkoły'' finansowanym w całości przez Ministerstwo Edukacji Narodowej w ramach konkursu nr POWR.02.10.00-IP.02-00-007/17.   

Projekt skierowany jest do pracowników ośrodków doskonalenia nauczycieli, doradców metodycznych, publicznych i niepublicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych oraz do pracowników bibliotek pedagogicznych, a także do osób świadczących usługi szkoleniowe i doradcze w obszarze oświaty współpracujące z ww. placówkami lub deklarujące taką współprace tj. m.in. nauczyciele szkół podstawowych, szkół średnich, wychowawca przedszkolny, a także emerytowani nauczyciele. 

Głównym celem tego projektu jest zwiększenie skuteczności działań podejmowanych na rzecz kształcenia kompetencji kluczowych uczniów w procesie wspomagania w placówkach oświatowych.

Cel zostanie osiągnięty dzięki przeprowadzeniu procesu wspomagania w trzech wybranych przez siebie placówkach oświatowych przez uczestników projektu, którzy wcześniej wezmą udział w szkoleniach stacjonarnych i e-learningowych, w obszarach związanych z rozwojem kluczowych kompetencji uczniów :

    - matematyczno-przyrodniczych
    - języków obcych
    - wykorzystywania TIK
    - nauczania poprzez eksperymentowanie, doświadczanie.

Szkolenia odbywać się będą w wybranej przez Państwa lokalizacji w dwóch cyklach - jeden 6-dniowy, drugi 3-dniowy lub trzech cyklach 3-dniowych.

Lokalizacja i miejsce szkolenia:

    - Ciechocinek: 27.08-01.09 (pn.- sob., 6 dni) oraz 28-30.09 (pt.– nd., 3 dni)   Heodorka
    - Wrocław: 27-29.08 (pn.-śr., 3 dni), 10-12.09 (pn.-śr., 3 dni), 24-26.09 (pn.-śr., 3 dni)
    - Warszawa - wrześniowe weekendy - terminy do ustalenia z uczestnikami

W przypadku gdy są Państwo zainteresowani projektem, ale nie mogą Państwo brać udziału w szkoleniach w wymienionych powyżej terminach proszę do mnie napisać/zadzwonić wtedy zaproponujemy inny termin lub miejsce szkolenia.

W przypadku zebrania grupy 20-osobowej przez Państwa, takie szkolenia mogą odbyć się w wybranej przez Państwa lokalizacji. 

Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne, finansowane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Uczestnicy mają zapewniony:

    - nocleg
    - wyżywienie
    - materiały szkoleniowe
    - doradztwo indywidualne i grupowe dla każdego uczestnika w trakcie realizacji wspomagania w placówkach.

Jeżeli będą mieli Państwo jakiekolwiek pytania, chętnie udzielę więcej informacji telefonicznie lub e-mailowo, zapraszam do kontaktu.
Bardzo prosiłabym o rozesłanie wiadomości osobom, które mogłyby być zainteresowane projektem. Jest to także dobra okazja do wyjazdu integracyjnego; połączenie szkolenia z wypoczynkiem, także tym bardziej zachęcam do wzięcia udziału w projekcie.

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia,
Laura Słomiany
laura.slomiany@processteam.pl
« Ostatnia zmiana: Sierpień 17, 2018, 12:24 wysłana przez LauraS »

Aliveindo

  • Nowy u
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja 0
Это, наверное, одно из приятных ощущений при чтении этого поста.