Autor Wątek: Teatralno-wokalna czerwcówka w Akademii Sztuki i Kultury  (Przeczytany 2133 razy)

warsztatyteatralne

  • Nowy u
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja 0
  • Zawód: instruktor teatru i głosu
Teatralno-wokalna czerwcówka w Akademii Sztuki i Kultury
« dnia: Kwiecień 23, 2018, 19:25 »
Zapraszamy na teatralno-wokalną czerwcówkę, czyli cztery dni intensywnych warsztatów teatralnych i głosowych, prowadzonych przez doświadczonych instruktorów.

Warsztat oparty jest na zestawie ćwiczeń prowadzących do pozbycia się bariery wstydu i uruchomienia wyobraźni zarówno na scenie jak i w życiu. Naszym celem jest praca nad prostymi scenami w oparciu o technikę improwizacji. Zajęcia kierujemy do osób chcących pracować nad pewnością siebie jak i do tych które chcą rozwijać swoje umiejętności aktorskie.

Dopełnieniem warsztatu teatralnego jest praca nad głosem - swobodą dźwięku, silną emisją, integracją dźwięku z ruchem i emocjami.

Warsztaty dla dorosłych (od 16 roku życia).


CZAS:

31.05-3.06.2018

• 10.00 - 13.00 oraz 14.00 - 17.00 Lidia Pronobis [teatr]
• 18.00 - 20.00 Agnieszka Kocińska [głos]

Łącznie 32 godziny zegarowe warsztatów.

MIEJSCE:

Warszawa
Akademia Sztuki i Kultury
Al. Jana Pawła II 36c

Akademia Sztuki i Kultury to jednopiętrowy, szary budynek za byłym kinem Femina.
3 przystanki tramwajowe od Dworca Centralnego, 500 metrów od stacji Metro Ratusz-Arsenał.


PROWADZĄCY:

• Lidia Pronobis - Absolwentka Wydziału Aktorskiego warszawskiej Akademii Teatralnej. Od 2017 roku w zespole Teatru Narodowego. Uczestniczka wielu warsztatów teatralnych w kraju i za granicą, m.in. w Centralnej Akademii Teatralnej w Pekinie. Odbyła miesięczny kurs Method Acting w Lee Strasberg Theatre and Film Institute w Nowym Yorku. Laureatka nagrody aktorskiej na Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi, 2017, nagrody za pierwszoplanową rolę żeńską na Międzynarodowym Festiwalu Szkół Teatralnych, Itself 2017. Interesuje się budowaniem roli od improwizacji, obszarem jej szczególnych zainteresowań jest także piosenka aktorska. Pasjonatka dalekich podróży.

• Agnieszka Kocińska - Wokalistka, performerka, pieśniarka. Skończyła Akademię Praktyk Teatralnych w Gardzienicach oraz Letnią Szkołę Muzyki Tradycyjnej. Uczestniczy w Kursie Choreografii w Centrum w Ruchu i w Szkole Piosenki im. Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego w Warszawie.
Współpracowała z islandzkimi piosenkarkami Osk i Brynją, odbyła z nimi trasę koncertową, z Teatrem Stella Pollaris w Norwegii. Prowadziła autorskie zajęcia wokalno-ruchowe w projekcie Instant Acts 2017, w Ośrodku Kultury Ochota, w klubie Dobra Dobra, w projekcie Miasto i Ogród.
Brała udział w projektach choreograficznych z Marysią Stokłosą, Teatrem Tańca Inoj oraz w licznych warsztatach teatralnych. Prowadziła wokalne zajęcia dla dzieci.
Łączy praktykę głosu z ruchem. Śpiewa białym otwartym głosem i metodą Speech Level Singing, eksploruje różnorodne wpływy i stylistyki, szkoli się w improwizacji.


ZAPISY:

• telefonicznie 609 045 956
• mailem - asik.zapisy@gmail.com (wymaga potwierdzenia z naszej strony)

Należy podać imię, nazwisko, datę urodzenia oraz telefon kontaktowy. Mile widziana, ale niekonieczna, jest informacja o dotychczasowych ewentualnych doświadczeniach teatralnych zapisujących się osób


KOSZT:

350 zł

Należy wpłacić tę sumę na konto ASiK (lub w sekretariacie ASiK) najpóźniej 3 dni robocze po zgłoszeniu

Wpłatę należy zasygnalizować e-mailem (zapisy@warsztaty-teatralne.pl) lub smsem (609 045 956), a dowód wpłaty przedstawić prowadzącemu przed rozpoczęciem warsztatu

Zrezygnować z warsztatu można najpóźniej na 7 dni przed jego rozpoczęciem: prosimy wówczas o podanie danych do przelewu zwrotnego.


SZCZEGÓŁY:

http://www.warsztaty-teatralne.pl/

Immcolata

  • Nowy u
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja 0
  • Zawód: Mechanik
Odp: Teatralno-wokalna czerwcówka w Akademii Sztuki i Kultury
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 24, 2019, 09:27 »
The quality of the content is completely suited to people like to play it.