Autor Wątek: Książki do angielskiego  (Przeczytany 114 razy)

Natalia Miłowid

• Nowy u
  • *
  • Reputacja 0
  • Zawód: Anglistka
Książki do angielskiego
« dnia: Marzec 30, 2018, 16:25 »
Witam,
Chciałabym zapytać o doświadczenia związane z podręcznikami MMPublications do języka angielskiego. Chciałabym zmienić podręczniki w prywatnej szkole, w której uczę, od przyszłego roku i rozważam właśnie to wydawnictwo. Niestety nie korzystałam jeszcze z ich książek i ciekawi mnie opinia innych.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Doradca MM Publications

• Nowy u
  • *
  • Reputacja 0
  • Zawód: Doradca
Odp: Książki do angielskiego
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 02, 2018, 20:36 »
Dzień dobry pani Natalio,
proszę pytać śmiało o konkretne rzeczy. Polecam zajrzeć na naszą stronę. Mogę również w prywatnej wiadomości przesłać ofertę dotyczącą naszych materiałów.
Myślę, że to bardzo dobry wybór - staramy się, by nasze podręczniki były ładnie wydane, odpowiednio dopasowane tematycznie do danego poziomu wiedzy dzieci i były przejrzyste i łatwe w korzystaniu dla nauczycieli.
Pozdrawiam,
Ola
Doradca MM Publications

Natalia Miłowid

• Nowy u
  • *
  • Reputacja 0
  • Zawód: Anglistka
Odp: Książki do angielskiego
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 03, 2018, 21:55 »
Dzień dobry
Tak jak wspominałam zaczynam pracę od przyszłego roku, ale dyrekcja i właściciele szkoły chcieliby zobaczyć mój pomysł na zmianę sposoby nauczania języka. Chciałabym aby dzieci w klasach 1-3 uczyły się efektywnie ale przez zabawę. Nie chce wciskać im na siłę słówek do "wykucia" ani też uczyć nieprzydatnych wierszyków i piosenek, które potem zapomną. Ma Pani coś w zanadrzu co może sprawić, że nauka pójdzie właśnie w takim kierunku?

Rozumiem, że dla wyższych klas podręczniki są w schemacie, mówienie, słuchanie, czytanie, gramatyka, pisanie?