Autor Wątek: Książki do angielskiego  (Przeczytany 398 razy)

Natalia Miłowid

• Nowy u
  • *
  • Reputacja 0
  • Zawód: Anglistka
Książki do angielskiego
« dnia: Marzec 30, 2018, 16:25 »
Witam,
Chciałabym zapytać o doświadczenia związane z podręcznikami MMPublications do języka angielskiego. Chciałabym zmienić podręczniki w prywatnej szkole, w której uczę, od przyszłego roku i rozważam właśnie to wydawnictwo. Niestety nie korzystałam jeszcze z ich książek i ciekawi mnie opinia innych.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Doradca MM Publications

• Nowy u
  • *
  • Reputacja 0
  • Zawód: Doradca
Odp: Książki do angielskiego
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 02, 2018, 20:36 »
Dzień dobry pani Natalio,
proszę pytać śmiało o konkretne rzeczy. Polecam zajrzeć na naszą stronę. Mogę również w prywatnej wiadomości przesłać ofertę dotyczącą naszych materiałów.
Myślę, że to bardzo dobry wybór - staramy się, by nasze podręczniki były ładnie wydane, odpowiednio dopasowane tematycznie do danego poziomu wiedzy dzieci i były przejrzyste i łatwe w korzystaniu dla nauczycieli.
Pozdrawiam,
Ola
Doradca MM Publications

Natalia Miłowid

• Nowy u
  • *
  • Reputacja 0
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 03, 2018, 21:55 »
Dzień dobry
Tak jak wspominałam zaczynam pracę od przyszłego roku, ale dyrekcja i właściciele szkoły chcieliby zobaczyć mój pomysł na zmianę sposoby nauczania języka. Chciałabym aby dzieci w klasach 1-3 uczyły się efektywnie ale przez zabawę. Nie chce wciskać im na siłę słówek do "wykucia" ani też uczyć nieprzydatnych wierszyków i piosenek, które potem zapomną. Ma Pani coś w zanadrzu co może sprawić, że nauka pójdzie właśnie w takim kierunku?

Rozumiem, że dla wyższych klas podręczniki są w schemacie, mówienie, słuchanie, czytanie, gramatyka, pisanie?

Natalia Miłowid

• Nowy u
  • *
  • Reputacja 0
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 02, 2018, 16:43 »
Pani Olu,
Widziałam promocję na Państwa stronie jak chodzi o readersy na zakończenie roku szkolnego, może Pani coś więcej o tym powiedzieć?

Doradca MM Publications

• Nowy u
  • *
  • Reputacja 0
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 04, 2018, 10:46 »
Dzień dobry
Tak jak wspominałam zaczynam pracę od przyszłego roku, ale dyrekcja i właściciele szkoły chcieliby zobaczyć mój pomysł na zmianę sposoby nauczania języka. Chciałabym aby dzieci w klasach 1-3 uczyły się efektywnie ale przez zabawę. Nie chce wciskać im na siłę słówek do "wykucia" ani też uczyć nieprzydatnych wierszyków i piosenek, które potem zapomną. Ma Pani coś w zanadrzu co może sprawić, że nauka pójdzie właśnie w takim kierunku?

Rozumiem, że dla wyższych klas podręczniki są w schemacie, mówienie, słuchanie, czytanie, gramatyka, pisanie?
Pani Natalio,
w takim przypadku polecam kolekcję Young Stars - http://eltpoland.pl/sjo_6_12_lat , w której w bardzo sprytny sposób połączono różne zdolności w nauce języka - właśnie takie jak mówienie czy pisanie lub gramatyka. Podręczniki są przygotowane w nowocześnie, by dzieci w łatwy sposób mogły przyswoić wiedzę, a sama nauka nie była nudna. Jestem przekonana, że to materiał, do którego warto zajrzeć.

Doradca MM Publications

• Nowy u
  • *
  • Reputacja 0
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 04, 2018, 10:57 »
Pani Olu,
Widziałam promocję na Państwa stronie jak chodzi o readersy na zakończenie roku szkolnego, może Pani coś więcej o tym powiedzieć?
Pani Natalio,
bardzo dobrze, że Pani o to spytała. Ruszyliśmy z promocją, w ramach której do końca maja readersy można mieć o 40% taniej. W ten sposób mogą się stać miła nagrodą dla dzieci na zakończenie roku szkolnego, za dobrą naukę, zachowanie. Już od 11 sztuk jest darmowa dostawa. Ale jak najbardziej przyjmujemy też indywidualne zamówienia. Polecam skorzystać z promocji, bo to dobra okazja, żeby readersy wypróbować.