Autor Wątek: W jakiej szkole ma szukac pracy magister prawa?  (Przeczytany 2006 razy)

apall

• Gość
W jakiej szkole ma szukac pracy magister prawa?
« dnia: Styczeń 23, 2012, 00:28 »
Witam.Pytanie jak w tytule.Jestem magistrem prawa,ale chciałabym pracowac w szkole.Wiem,że muszę skonczyc podyplomowe przygotowanie pedagogiczne,ale nie wiem czy jest sens.Wiem,że np.w technikach ekonomicznych jest taki przedmiot-elementy prawa,ale to pewnie mało godzin i jak znam zycie to są one dodatkiem dla np.pani od historii.Mieszkam w małej miejscowosci,z pracą trudno,ale przeciez nie pojde do dyrektora i nie zapytam,czy za połtora roku jak skoncze podyplomowke to mnie przyjmie bo skad on to ma wiedziec.Napiszcie wiec czy waszym zdaniem sa realne szanse i w jakich szkołach szukac.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00 wysłana przez Guest »

karolina n.

• Nowy u
  • *
  • Reputacja 0
Re: w jakiej szkole ma szukac pracy magister prawa.
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 22, 2012, 13:32 »
na pewno powinieneś szukać wśród techników, tam przedmiotów zawodowych, łącznie z elementami prawa jest na pęczki. mówisz, że mieszkasz w małej miejscowości - może więc warto ruszyć za pracą do większych miast ? zrób porządny research w internecie, to jedyna rada.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00 wysłana przez Guest »

KasiaB

• Nowy u
  • *
  • Reputacja 0
  • Zawód: nauczyciel
Odp: W jakiej szkole ma szukac pracy magister prawa?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 28, 2014, 15:13 »
Po prawie może najbliżej Ci do uczenia Wosu?

Ania0702

• Nowy u
  • *
  • Reputacja 0
  • Zawód: matematyk
Odp: W jakiej szkole ma szukac pracy magister prawa?
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 23, 2014, 13:03 »
hmm... na pewno w liceach profilowanych, ale właśnie może wos? nie masz uprawnień?