Autor Wątek: praca dla nauczycielki  (Przeczytany 326 razy)

Biedronka

• Nowy u
  • *
  • Reputacja 0
  • Zawód: nauczyciel
praca dla nauczycielki
« dnia: Czerwiec 19, 2017, 15:10 »
Witam, skończyłam matematykę, mam uprawnienia pedagogiczne i mogę uczyć w szkole. Zaraz po studiach wróciłam do rodzinnej miejscowości pod Lublinem, ponieważ dostałam propozycję pracy na zastępstwo w swojej starej szkole. Ale zastępstwo się skończyło, a ja zostałam bez pracy i nie mogę nic znaleźć od dłuższego czasu :( ostatnio pracuję w sklepie, ale męczy mnie ta praca... poradźcie coś, może ktoś słyszał o jakiejś fajnej pracy, już nawet niekoniecznie w szkole?

lusia12

• Nowy u
  • *
  • Reputacja 0
Odp: praca dla nauczycielki
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 20, 2017, 10:58 »
Moja kuzynka była w podobnej sytuacji co ty, także jako nauczycielka nie mogła znaleźć długo pracy, w końcu zaczepiła się do pracy w korporacji i jest naprawdę zadowolona - pracuje na etat, dobrze zarabia, wraca do domu i nie myśli o pracy. Może rozejrzyj się za czymś podobnym?

Biedronka

• Nowy u
  • *
  • Reputacja 0
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 21, 2017, 11:52 »
Wiem, też o tym myślałam, ale traktuję to trochę jak ostateczność…. praca w szkole dawała mi o tyle swobody, że miałam czas dla córki, ponieważ etat w szkole to jednak 18 godzin tylko, a teraz jak pracuję na 12 godzinne zmiany w sklepie to prawie jej nie widuje :(

Capitol

• Nowy u
  • *
  • Reputacja 0
  • Zawód: Konsultant ubezpieczeniowy
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 22, 2017, 08:49 »
Witaj! Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że zależy ci znalezieniu ciekawej i ambitnej pracy oraz na elastycznych godzinach. W naszej firmie Capitol prowadzimy aktualnie rekrutację na stanowisko Eksperta ubezpieczeniowego. Dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z branżą ubezpieczeń, gwarantujemy profesjonalne kursy kwalifikacyjne, które przygotowują do nowego zawodu. Oferujemy atrakcyjne zarobki, jasne zasady awansu oraz premie i prowizje. Co więcej, współpracując z nami, możesz sama ustalać godziny swojej pracy. Dzięki elastycznej formie zatrudnienia będziesz miała czas zarówno dla rodziny, jak i dla swoich zainteresowań. Zapraszam cię na nasza stronę internetową, gdzie dowiesz się więcej na temat firmy oraz procesu rekrutacji: http://capitol.com.pl/kariera/
Przedstawiciel firmy Capitol Sp.z.o.o., Al. Jerozolimskie 162, 02-342 Warszawa, 22 501 66 00, rekutacja@capitol.com.pl

Biedronka

• Nowy u
  • *
  • Reputacja 0
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 23, 2017, 10:08 »
Trochę mi będzie szkoda, że prawdopodobnie już nie będę pracowac w zawodzie :( Tyle lat nauki, kursów pedagogicznych, no ale trudno… już rozmawiałam z mężem ostatnio, że chyba zmiana zawodu to najlepsze rozwiązanie

Capitol

• Nowy u
  • *
  • Reputacja 0
  • Zawód: Konsultant ubezpieczeniowy
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 26, 2017, 09:36 »
Nowa praca oraz konieczność zdobywania nowych umiejętności zawsze wiąże się ze stresem i wieloma wątpliwościami. Warto jednak, nawet w sytuacji zmiany zawodu wybrać taki, w którym będziesz mogła wykorzystać swoje dotychczasowe umiejętności. Praca eksperta ubezpieczeniowego i nauczyciela ma ze sobą wiele wspólnego. W obu przypadkach najważniejsze są umiejętność nawiązywania kontaktu z ludźmi, zaangażowanie oraz cierpliwość. Ważne są także pewna przebojowość i umiejętność zainteresowania słuchaczy tym, co się mówi. Zachęcam Cię do przeczytania wpisu na naszym blogu, gdzie opisujemy pracę eksperta ubezpieczeniowego: http://blog.capitol.com.pl/?p=70 . Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, zapraszam do kontaktu.
Przedstawiciel firmy Capitol Sp.z.o.o., Al. Jerozolimskie 162, 02-342 Warszawa, 22 501 66 00, rekutacja@capitol.com.pl