Autor Wątek: Bezpłatny kurs internetowy CEO "Rozmawiajmy o uchodźcach"  (Przeczytany 476 razy)

CEO Edu Globalna

  • Nowy u
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja 0
  • Zawód: koordynatorka projektu
Bezpłatny kurs internetowy CEO "Rozmawiajmy o uchodźcach"
« dnia: Wrzesień 05, 2016, 18:38 »
Szanowne Nauczycielki, Szanowni Nauczyciele,

Centrum Edukacji Obywatelskiej zaprasza nauczycieli i nauczycielki z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, pedagogów szkolnych i wychowawców, bibliotekarzy do udziału w bezpłatnym Kursie internetowym z zakres edukacji globalnej i międzykulturowej "Rozmawiajmy o uchodźcach".

Głównym celem projektu jest umożliwienie młodym ludziom udziału w procesie podejmowania osobistych, jak również obywatelskich decyzji dotyczących uchodźców. Może się tak stać tylko dzięki poznaniu kluczowych i wiarygodnych informacji dotyczących sytuacji uchodźców oraz dzięki udziałowi w prowadzących do wzajemnego zrozumienia rozmowach. Właśnie te rozmowy stały się osią realizowanego projektu, w ramach którego zapraszamy na Kurs internetowy.

Rekrutacja do projektu trwa do 8 września br. Decyduje kolejność zgłoszeń!

Więcej informacji o projekcie oraz Kursie internetowym znajduje się na stronie projektu www.migracje.ceo.org.pl, oraz na Facebooku “Rozmawiajmy o uchodźcach”. Formularz rekrutacyjny znajduje się tutaj: https://spolecznosc.ceo.org.pl/login/login.xhtml?path=/programRegister/programRegister.xhtml?id=265.

Zachęcam również do podzielenie się tą informacją z nauczycielami i nauczycielkami z Państwa szkoły.

Serdecznie zapraszam i życzę dużo inspiracji w nowym roku szkolnym,
Elżbieta Krawczyk

Koordynatorka projektu