Autor Wątek: interatywna wycieczka dla dzieci po średniowiecznym Krakowie  (Przeczytany 1275 razy)

Krakow

  • Nowy u
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja 0
  • Zawód: przewodnik miejski po Krakowie
Nauczycielu,

zaskocz swoich uczniów i zabierz ich na niezapomnianą wycieczkę po Krakowie.
Zależy Ci, żeby wycieczka po Krakowie wyszła poza ramy standardowego zwiedzania? Chcesz zainteresować swoich uczniów historią Krakowa?
Tylko u nas młodzi turyści wezmą udział w żywej lekcji historii, podczas której zdobędą pewną dawkę wiedzy przekazaną w ciekawy sposób. 

W trakcie naszych interaktywnych wycieczek uczniowie poznają historię Krakowa opowiedzianą przez przewodnika wcielającego się w średniowieczną postać, który zabierze Was w najciekawsze miejsca naszego grodu, na czele z Katedrą na Wawelu, Kościołem Mariackim, Sukiennicami, Bramą Floriańską z murami miejskimi i Collegium Maius. Budowa wszystkich tych miejsc ma przecież początek w...średniowieczu. Nasz licencjonowany przewodnik pokaże miasto z perspektywy mieszkańca dawnego Krakowa, odsłaniając jego urokliwe oblicze i opowiadając przy tym anegdoty z codziennego życia. Spróbuje odsłonić rąbka niektórych miejscowych tajemnic oraz zaangażować najmłodszych Gości w fabułę zwiedzania, a przy pomocy rekwizytów z epoki wzbudzić ich ciekawość.

Zaproś swoich uczniów do wyjątkowej podróży w czasie!

Skontaktuj się z nami, aby wspólnie wybrać wycieczkę dopasowaną do wieku i zainteresowań uczestników.
więcej informacji na: www.sredniowiecznykrakow.pl

Z przewodnickim pozdrowieniem
Tomek Skalik

tagi: wycieczka dla dzieci po Krakowie, wycieczki szkolne Kraków, wycieczki średniowieczne po Krakowie, przewodnik dla dzieci po Krakowie, przewodnik dla szkół po Krakowie, przewodnik Kraków, wycieczki Kraków, warsztaty dla dzieci Kraków.