Autor Wątek: Pomoce dydaktyczne i terapeutyczne do przedszkoli  (Przeczytany 815 razy)

Pomoce_dydaktyczne

• Nowy u
  • *
  • Reputacja 0
  • Zawód: Nauczyciel
Pomoce dydaktyczne i terapeutyczne do przedszkoli
« dnia: Wrzesień 16, 2015, 10:14 »
Witam. Jestem z doświadczenia i wykształcenia nauczycielem edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz oligofrenopedagogiem, pracowałam również z dziećmi z różnymi zaburzeniami rozwojowymi.

Moją pasją jest tworzenie własnych pomocy dydaktyczno-terapeutycznych, którymi chętnie lubię się dzielić z innymi nauczycielami, tymi którzy rozpoczynają dopiero swoją przygodę czy z tymi, którzy chcieliby zaczerpnąć trochę nowych pomysłów i inspiracji.

Zapraszam na moją stronę internetową, gdzie znajdziecie Państwo bogatą ofertę zalaminowanych, kolorowych, dużych i małych, różnych pomocy dydaktycznych i terapeutycznych www.pomoceterapeutyczne.com

Pozdrawiam

Anna

MarDeb

• Nowy u
  • *
  • Reputacja 0
  • Zawód: Wychowawca przedszkolny
Odp: Pomoce dydaktyczne i terapeutyczne do przedszkoli
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 27, 2016, 17:45 »
A ja zapraszam do siebie. Nie jest zalaminowane, ale za to za darmo. Link jest w stopce.
Po prostu tworzę gry planszowe

kinksman

• Nowy u
  • *
  • Reputacja 0
  • Zawód: Nauczyciel Geografii
Odp: Pomoce dydaktyczne i terapeutyczne do przedszkoli
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 29, 2016, 22:19 »
Ja ostatnio przeglądałem pomoce dydaktyczne dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych. Skupiały się w pierwszej kolejności na rozwój pamięci oraz koncentracji uwagi u dzieci. Są to dwa zestawy: Akademia Umysłu Uczeń EDU oraz Akademia Umysłu Junior EDU.

Akademia Umysłu Junior EDU zawiera:
-80 multimedialnych gier edukacyjnych,
-gotowe scenariusze zajęć,
-prezentacje multimedialne i konspekty pogadanek,

Akademia Umysłu Uczeń EDU zawiera:
- 6 programów (100 kreatywnych ćwiczeń edukacyjnych),
- 6 zeszytów metodycznych do prowadzenia zajęć
- dodatkowy bogaty zestaw nagród dla uczniów.

Dalsze szczegóły na stronie: http://www.akademia-umyslu.pl/sklep/kategoria/dla-edukacji