Autor Wątek: Dodatkowe źródło zarobku dla nauczycieli  (Przeczytany 1839 razy)

wypoczynekdladzieci

• Nowy u
  • *
  • Reputacja 0
  • Zawód: organizator
Dodatkowe źródło zarobku dla nauczycieli
« dnia: Maj 08, 2015, 12:21 »
Jesteś nauczycielem? Prowadzisz zajęcia dodatkowe z dziećmi w wieku od 8 do 13 lat? Działasz w klubie, sekcji lub prowadzisz zajęcia popołudniowe w formie szkółki?
Ta propozycja jest skierowana do Ciebie. Możesz w łatwy sposób zarobić całkiem przyzwoite kwoty – nie angażując w to dużo własnego czasu.
Jesteśmy firmą z branży turystycznej z dużym doświadczeniem organizującą wypoczynek dla dzieci zarówno w zimie jak i w lecie – stawiamy na profesjonalizm i wysoką jakość obsługi!
Angażując się w pozyskiwanie uczestników naszych wyjazdów zarabiasz na każdej poleconej osobie!! - nie ponosisz żadnych kosztów, wszystkie materiały otrzymujesz od nas! - rozliczamy się na podstawie umowy zlecenie lub umowy o dzieło. Warunki finansowe są jasne i przejrzyste!
Dla osób które zorganizują najliczniejsze grupy przygotowaliśmy możliwość dodatkowego uczestnictwa w turnusie jako wychowawca, co wiąże się z dodatkowym wynagrodzeniem.
To od Ciebie zależy ile zarobisz!
Więcej info wiadomość prywatna

oficyna

• Nowy u
  • *
  • Reputacja 0
  • Zawód: plastyk
Odp: Dodatkowe źródło zarobku dla nauczycieli
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 09, 2015, 17:27 »
fajny pomysł

sferasklep

• Nowy u
  • *
  • Reputacja 0
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 17, 2015, 22:30 »
też tak myślę
http://sferasklep.pl/ - akcesoria sportowe i nie tylko

taig

• Nowy u
  • *
  • Reputacja 0
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 30, 2015, 22:51 »
mi też się podoba

Tolhan

• Nowy u
  • *
  • Reputacja 0
  • Zawód: Informatyk
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 12, 2015, 10:11 »
Troszkę mało konkretów w tym tekście. Czemu wszystko załatwiać przez priv?

GetSmarter

• Nowy u
  • *
  • Reputacja 0
  • Zawód: Wykładowca
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 31, 2015, 11:25 »
Ja również posiadam ciekawą ofertę dla nauczycieli. Jestem koordynatorem projektu edukacyjnego o nazwie – Get Smarter. Jego główną ideą jest umożliwienie odpłatnego dzielenia się wiedzą między ekspertami a użytkownikami. Aktualnie poszukujemy nauczycieli wielu przedmiotów, którzy są zainteresowani współpracą. Rejestracja na portalu jest darmowa, a Get Smarter nie pobiera żadnych prowizji. Jeśli jesteś gotowy dołączyć do grona ekspertów, zapraszam na www.getsmarter.eu. Możesz bezpiecznie i całkowicie samodzielnie zarabiać na tym, w czym jesteś najlepszy/a, przekazywaniu wiedzy!