Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 8 9 [10]
91
Tematyka luźna / Odp: ubezpieczenie na życie a kredyt hipoteczny
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kacpair dnia Grudzień 27, 2017, 10:52 »
We wszystkich ofertach, nie ważne czy to ubezpieczenia, kredyty, konta w banku, czy zakupy, stawiam na porównywarki. Na przykład pożyczki prywatne https://www.coolfinance.pl/pozyczki-prywatne dają mi szybkie i czytelne zestawienie najciekawszych ofert na rynku, dzięki czemu mogę łatwo wybrać najkorzystniejszą. Oczywiście, trzeba samemu to jeszcze przekalkulować, ale i tak jest prościej niż wchodzić po kolei na wszystkie strony.
92
Studia, kursy, szkolenia / Szkolenia dla kadry pedagogicznej
« Ostatnia wiadomość wysłana przez avtovac dnia Grudzień 19, 2017, 22:59 »
Witam serdecznie. Poszukuję dla prywatnej placówki edukacyjnej szkoleń dla zespołu pedagogicznego nawiązujących do pracy z uczniami, u który występują problemy natury psychologicznej/neurologicznej. Przeszukując oferty znalazłem informację o warsztatach w Centrum CBT w Warszawie dotyczących pracy z dziećmi z zespołem Tourette'a . Według zdobytych informacji ośrodek ten jako pierwszy opublikował pozycje książkowe o tej tematyce, jednakże przed podjęciem decyzji chciałbym poznać opinie osób, które korzystały z oferty tego ośrodka lub planują w najbliższym czasie. Wszelkie informacje będą pomocne, z góry dziękuję
93
Tematyka luźna / Odp: Nauczanie indywidualne
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bohdan dnia Grudzień 11, 2017, 23:32 »
I jak Ci poszło? Miałem kiedyś tak samo... ale tak dla osób, które teraz ten temat czytają polecam - zająć się po prostu douczaniem dodatkowym . Nie ma sensu przeskakiwać roku, bo i tak pote m kończymy szkołę bardzo wcześnie i w pracy każdy nas gnoi ze względu na wiek i zarabiamy mniej... Lepiej poświęcić się pasjom, uczyć się robotyki, matematyki, przygotowywać jakieś projekty. Ja osobiście poleciłbym się nauczyć angielskiego do stopnia zaawansowanego przy okazji. W Polsce niestety dla osób szczególnie uzdolnionych praca jest, ale nieporównywalnie mniej płatna niż w USA. Sprawdź oferty różne porównaj , ja mogę polecić http://szkola.bytom.pl/ i myśl, albo o tworzeniu firmy w Polsce, albo o pracy za granicą. Chociaż ja polecam szczerze tworzenie firmy w Polsce, ale trzeba być cierpliwym i przygotować się na słabe czasy na samym początku.
94
Tematyka luźna / Jak poznać dziewczyne ?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez paula233 dnia Grudzień 07, 2017, 13:18 »
Jeśli masz już dość bycia singlem, czas na poszukiwania nowych znajomości. Na http://rankingportalirandkowych.pl/gdzie-poznac-dziewczyne-lub-chlopaka/ znajdziesz sporo ciekawych pomysłów na miejsca, gdzie możesz poznać atrakcyjne i ciekawe osoby, które również szukają nowych znajomości.
95
Tematyka luźna / Odp: ubezpieczenie na życie a kredyt hipoteczny
« Ostatnia wiadomość wysłana przez paula233 dnia Grudzień 07, 2017, 13:17 »
https://www.ratalska.pl/ to nowy gracz na rynku pożyczek pozabankowych. Firma oferuje ciekawe pożyczki skierowane przede wszystkim do pań. Pieniądze można pożyczyć na dowolny cel, a całość spłacić w dogodnych i dopasowanych do potrzeb ratach. Jeśli potrzebujesz dodatkowej gotówki, wypełnij prosty formularz online. Pieniądze pożyczysz bez problemu bez wychodzenia z domu.
96
Prawo oświatowe, akty prawne, karta nauczyciela / Odp: Godziny ponadwymiarowe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bohdan dnia Grudzień 07, 2017, 11:39 »
Zależy do szkoły
97
Ankiety / Odp: Ogólnopolskie badania o edukacji globalnej
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bohdan dnia Grudzień 07, 2017, 11:38 »
Ok
98
Wycieczki / Odp: Wycieczka szkolna w Pieniny
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bohdan dnia Grudzień 07, 2017, 11:35 »
Bardzo ładne miejsce. Polecam
99
Tematyka luźna / Odp: 3 minuty TAK lub NIE
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bohdan dnia Grudzień 07, 2017, 11:32 »
Ok
100
Tematyka luźna / Odp: ubezpieczenie na życie a kredyt hipoteczny
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bohdan dnia Grudzień 07, 2017, 11:32 »
Ubezpieczenie warto wykupić przy takim kredycie.
Strony: 1 ... 8 9 [10]