Forum dla nauczycieli

Pokój nauczycielski => Tematyka luźna => Wątek zaczęty przez: weronika14 w Listopad 22, 2017, 21:30

Tytuł: ubezpieczenie na życie a kredyt hipoteczny
Wiadomość wysłana przez: weronika14 w Listopad 22, 2017, 21:30
Jeszcze chyba w tym roku uda się nam kupić własne mieszkanie. Wprawdzie na kredyt hipoteczny ale to i tak dobrze bo nie będziemy musieli wydawać pieniędzy na wynajem. Właśnie związku z tym kredytem mam pytanie. Kredyt bierzemy w Deutsche Banku i tam właśnie istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenie na życie: https://www.deutschebank.pl/klienci-indywidualni/ubezpieczenia.html (https://www.deutschebank.pl/klienci-indywidualni/ubezpieczenia.html) Jeśli dobrze zrozumiałam tłumaczenia pani w oddziale banku to ubezpieczenie będzie działało nie tylko w przypadku śmierci osoby ubezpieczonej ale także w razie trwałego uszczerbku na zdrowiu i nie możności wykonywania pracy. Czy ja dobrze rozumiem, że jeśli będę miała wypadek w wyniku którego zostanę np. sparaliżowana i nie będę mogła już pracować to Bank za mnie spłaci pozostałą część kredytu? Nie za bardzo zrozumiałam o co w tym wszystkim chodzi. Jeśli jest tak w rzeczywistości to chyba warto takie ubezpieczenie wykupić? Co o tym myślicie?
Tytuł: Odp: ubezpieczenie na życie a kredyt hipoteczny
Wiadomość wysłana przez: bohdan w Grudzień 07, 2017, 11:32
Ubezpieczenie warto wykupić przy takim kredycie.
Tytuł: Odp: ubezpieczenie na życie a kredyt hipoteczny
Wiadomość wysłana przez: paula233 w Grudzień 07, 2017, 13:17
https://www.ratalska.pl/ to nowy gracz na rynku pożyczek pozabankowych. Firma oferuje ciekawe pożyczki skierowane przede wszystkim do pań. Pieniądze można pożyczyć na dowolny cel, a całość spłacić w dogodnych i dopasowanych do potrzeb ratach. Jeśli potrzebujesz dodatkowej gotówki, wypełnij prosty formularz online. Pieniądze pożyczysz bez problemu bez wychodzenia z domu.
Tytuł: Odp: ubezpieczenie na życie a kredyt hipoteczny
Wiadomość wysłana przez: Kacpair w Grudzień 27, 2017, 10:52
We wszystkich ofertach, nie ważne czy to ubezpieczenia, kredyty, konta w banku, czy zakupy, stawiam na porównywarki. Na przykład pożyczki prywatne https://www.coolfinance.pl/pozyczki-prywatne dają mi szybkie i czytelne zestawienie najciekawszych ofert na rynku, dzięki czemu mogę łatwo wybrać najkorzystniejszą. Oczywiście, trzeba samemu to jeszcze przekalkulować, ale i tak jest prościej niż wchodzić po kolei na wszystkie strony.